Jsme ryze česká společnost založená v roce 1996.

Dodáváme své služby v oblasti měření a regulace,
silnoproudu a slaboproudu.

Zaměřujeme se jak na velké developerské projekty – nákupní a obchodní centra, logistické, skladovací a průmyslové haly, administrativní objekty, tak také budovy občanské vybavenosti. O své zakázky se umíme postarat kompletně - od cenové nabídky, přes projektové zpracování až po kompletní dodávku a montáž včetně pozáručního či preventivního servisu.

Spaces Become
Places

Naše služby:

Dodávku systému měření a regulace řešíme kompletně. Začínáme projektem a vizualizací a končíme předáním díla. Hledáme vždy to nejlepší technické řešení, které je dostupné na trhu a vhodné do konkrétního typu projektu.

V oblasti silnoproudu máme zkušenosti s různými typy projektů počínaje bytovými domy, přes komerční a průmyslové objekty až po logistické haly. Spolehlivě, rychle a přesně dle dohody.

Další oblastí, kterou našim klientům realizujeme, jsou slaboproudé systémy – například elektrické požární signalizace, evakuační rozhlasy, průmyslové televize a jiné. Stejně jako v ostatních oblastech sledujeme nové trendy a rádi dodáváme nová řešení, která splňují ty nejvyšší standardy. Samozřejmostí i v této oblasti je kompletní zpracování dodávky od projektu až po pozáruční servis.

Kvalitu svých služeb garantujeme klientům také certifikací ČSN EN ISO 9001:2016.

Spolehlivým partnerem
více jak 25 let.